BIP

Wybory samorządowe 2018 

polska  angielska a
WYBORY 
data publikacji: 19-10-2018 | 12:28
data ostatniej modyfikacji: 19-10-2018 | 12:28
wytworzył: Tomasz Sitek
Lista członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Boguchwała
19 października 2018

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DS. PRZEPROWADZENIA GŁOSOWANIA:

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 1 w Boguchwale

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Roman Janina

Przewodnicząca

2

Blama Łukasz

Zastępca Przewodniczącego

3

Ludwin Dorota

Członek

4

Mazur Anna Urszula

Członek

5

Pączkowska Klaudia Weronika

Członek

6

Rak Natalia Małgorzata

Członek

7

Czyż Paulina Kinga

Członek

8

Trzeciakiewicz-Szpecht Mariola Kinga

Członek

9

Wardyńska Joanna Marta

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 2 w Boguchwale

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Krawiec Weronika Adrianna

Przewodnicząca

2

Drozdowska Kamila Katarzyna

Zastępca Przewodniczącego

3

Gil Halina

Członek

4

Hajduk Miłosz Józef

Członek

5

Fic-Nazimek Barbara

Członek

6

Rojek Konrad

Członek

7

Roman Łukasz

Członek

8

Wilczek Beata Bożena

Członek

9

Witek Marcin Kazimierz

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 3 w Boguchwale

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Majer Teresa Maria

Przewodnicząca

2

Furman Magdalena

Zastępca Przewodniczącego

3

Fąfara Zuzanna

Członek

4

Angerman Karol Gabriel

Członek

5

Haba Monika Maria

Członek

6

Byjoś Grzegorz Piotr

Członek

7

Świder Karolina Stefania

Członek

8

Wetula Krystyna

Członek

9

Ziobro Bartłomiej

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 4 w Zarzeczu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Kuźniar Agata Magdalena

Przewodnicząca

2

Ślęczka Iwona Magdalena

Zastępca Przewodniczącego

3

Hardyl Dariusz Paweł

Członek

4

Kopeć Adrianna Elżbieta

Członek

5

Gołąbek Kamil Artur

Członek

6

Lasota Iwona Maria

Członek

7

Lassota-Kawa Bernadetta Joanna

Członek

8

Pączek Justyna Magdalena

Członek

9

Borowiec Sylwia Barbara

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 5 w Lutoryżu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Pieniążek Sylwia Monika

Przewodnicząca

2

Szeliga Kamil Krzysztof

Zastępca Przewodniczącego

3

Owarzany Katarzyna Magdalena

Członek

4

Hardyl Alicja Maria

Członek

5

Siorek Monika Agnieszka

Członek

6

Sitek Katarzyna Magdalena

Członek

7

Hadała Katarzyna Anna

Członek

8

Świeca Weronika Zofia

Członek

9

Tyńska Danuta Anna

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r.w obwodzie Nr 6 w Mogielnicy

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Ślęczka Jacek Jan

Przewodniczący

2

Krasoń Patryk Adam

Zastępca Przewodniczącego

3

Pawlak Patryk Kamil

Członek

4

Pisarek Angelika Agnieszka

Członek

5

Rzepka Paweł Grzegorz

Członek

6

Solecka Monika Patrycja

Członek

7

Szczygieł Edyta Irena

Członek

8

Grzebyk Anna

Członek

9

Worek Urszula Marta

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 7 w Niechobrzu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Grzebyk Tomasz Waldemar

Przewodniczący

2

Sawicki Kamil Jan

Zastępca Przewodniczącego

3

Lelek Izabela Regina

Członek

4

Opalińska Magdalena Weronika

Członek

5

Rojek Andrzej Wojciech

Członek

6

Kowal Lidia Maria

Członek

7

Urban Ewa

Członek

8

Wajda Kamila Klaudia

Członek

9

Żuczek Sara Weronika

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 8 w Woli Zgłobieńskiej

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Krupa Roman Stanisław

Przewodniczący

2

Lantenszleger Dominika Anna

Zastępca Przewodniczącego

3

Drozd Bożena Maria

Członek

4

Kopeć Krzysztof Robert

Członek

5

Kowal Klaudia Paulina

Członek

6

Czudec Aneta Anna

Członek

7

Ceglarz Danuta Maria

Członek

8

Wawryk-Kiełbasa Małgorzata Stanisława

Członek

9

Wilk Mateusz Piotr

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 9 w Zgłobniu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Wróbel Henryk

Przewodniczący

2

Lantenszleger Albert Emanuel

Zastępca Przewodniczącego

3

Kocur Kamila Maria

Członek

4

Ceglarz Sebastian Edward

Członek

5

Lisowska-Świetlik Olga

Członek

6

Rykała Ilona Monika

Członek

7

Sanek Katarzyna Maria

Członek

8

Tragarz Andżelika Anna

Członek

9

Ciebiera Anna Iwona

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 10 w Nosówce

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Cieśla-Ceglarz Agata Patrycja

Przewodnicząca

2

Ostrowski Rafał Mateusz

Zastępca Przewodniczącego

3

Chromik Oktawia Teresa

Członek

4

Grobelny Paulina

Członek

5

Grzebyk Marzena Bernadeta

Członek

6

Kuźniar Dominika

Członek

7

Bębenek Stanisław Edward

Członek

8

Rykała Małgorzata Katarzyna

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 11 w Racławówce

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Kot Małgorzata Agata

Przewodnicząca

2

Bardzik Magdalena Grażyna

Zastępca Przewodniczącego

3

Cyło Wiesław

Członek

4

Baran Agnieszka

Członek

5

Krupa Piotr Andrzej

Członek

6

Lantenszleger Eliasz Symeon

Członek

7

Pietrucha Kamil Michał

Członek

8

Rzucidło Barbara

Członek

9

Wróbel Agnieszka Marianna

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 12 w Kielanówce

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Lasota Grzegorz Józef

Przewodniczący

2

Jurzysta Barbara Anna

Zastępca Przewodniczącego

3

Gołąb Krystian Arkadiusz

Członek

4

Gubernat Janusz Andrzej

Członek

5

Baran Andrzej

Członek

6

Dróbka Mariusz Piotr

Członek

7

Pietrucha Artur

Członek

8

Szalacha Maciej Ireneusz

Członek

9

Wróbel Karol Marcin

Członek

Wszystkie Obwodowe Komisje Wyborcze zadeklarowały pracę w dniu 21 października 2018 roku od godz. 06:00. Lokale wyborcze będą otwarte w godz. 07:00-21:00.

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA:

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 1 w Boguchwale

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Rak Gabriela Maria

Przewodnicząca

2

Janas Maksymilian Krzysztof

Zastępca Przewodniczącego

3

Ludwin Daniel Krzysztof

Członek

4

Moszkowicz Piotr

Członek

5

Pączek Agnieszka

Członek

6

Polańska Sylwia Katarzyna

Członek

7

Potręt Judyta

Członek

8

Budnik Marcin Edward

Członek

9

Żarów Jacek

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 2 w Boguchwale

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcje

1

Tunia Małgorzata Maria

Przewodnicząca

2

Gosztyła Kinga Barbara

Zastępca Przewodniczącego

3

Hałdyś Izabella Katarzyna

Członek

4

Kuśnierz Ewelina Barbara

Członek

5

Madera Damian Henryk

Członek

6

Rokosz Danuta

Członek

7

Szypuła Jakub Zbigniew

Członek

8

Chudzicki Krystian Bartłomiej

Członek

9

Wacław Kamil Józef

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 3 w Boguchwale

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Krawiec Paweł Marek

Przewodniczący

2

Pustelak Krystian Mikołaj

Zastępca Przewodniczącego

3

Mazur Elżbieta Zofia

Członek

4

Niedziałek Barbara Beata

Członek

5

Porębny Mikołaj

Członek

6

Gajdek Gabriela Jadwiga

Członek

7

Rak Agata Barbara

Członek

8

Stachowicz Hubert Andrzej

Członek

9

Żybura Marcin Tadeusz

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 4 w Zarzeczu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Lewicka Agnieszka Maria

Przewodnicząca

2

Czech Marek Roman

Zastępca Przewodniczącego

3

Gołąb Marta Anna

Członek

4

Grzebyk Halina Cecylia

Członek

5

Dryja Krzysztof Grzegorz

Członek

6

Lewicka Alicja Maria

Członek

7

Mac Joanna Anna

Członek

8

Pomykała Jolanta Anna

Członek

9

Żybura Weronika Józefa

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 5 w Lutoryżu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Czech Dorota Jadwiga

Przewodnicząca

2

Gołąb Paweł Józef

Zastępca Przewodniczącego

3

Gwiżdż Zofia

Członek

4

Kawa Krzysztof Marek

Członek

5

Kocurek Renata Agnieszka

Członek

6

Kuleszczyk Małgorzata Maria

Członek

7

Martoń Katarzyna Agata

Członek

8

Surówka Grzegorz

Członek

9

Znamirowska Magdalena Patrycja

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 6 w Mogielnicy

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Kuleszczyk Agnieszka Danuta

Przewodnicząca

2

Pietrucha Danuta Agnieszka

Zastępca Przewodniczącego

3

Chmiel Konrad Maksymilian

Członek

4

Błażej Marta

Członek

5

Popowczak Dominik Damian

Członek

6

Popowczak Kinga Krystyna

Członek

7

Siorek Natalia Karolina

Członek

8

Szczygieł Izabela Maria

Członek

9

Wacław Patryk Franciszek

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 7 w Niechobrzu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Lantenszleger Agata

Przewodnicząca

2

Lib-Wajda Barbara Beata

Zastępca Przewodniczącej

3

Opalińska Krystyna Grażyna

Członek

4

Pękala Michał Karol

Członek

5

Rak Halina Renata

Członek

6

Rączy Kamil Szymon

Członek

7

Róg Zenon Włodzimierz

Członek

8

Samojedny Małgorzata Zuzanna

Członek

9

Stachowicz Justyna Teresa

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 8 w Woli Zgłobieńskiej

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Godek Łukasz Franciszek

Przewodniczący

2

Stawarz Łukasz Mateusz

Zastępca Przewodniczącego

3

Gajdek Elżbieta

Członek

4

Gubernat-Kowal Monika

Członek

5

Król Dorota

Członek

6

Paściak Danuta Urszula

Członek

7

Rykiel Jakub Józef

Członek

8

Byjoś Brajan Mateusz

Członek

9

Ziemba Monika Maria

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 9 w Zgłobniu

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Wolska Dorota

Przewodnicząca

2

Świrk Damian Krzysztof

Zastępca Przewodniczącego

3

Pasternak Rafał Paweł

Członek

4

Pleban Marcin Andrzej

Członek

5

Pruchnik-Opalińska Patrycja Magdalena

Członek

6

Rojek Anna

Członek

7

Bujak Michalina Anna

Członek

8

Krzanowska Martyna Weronika

Członek

9

Wolska Natalia

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 10 w Nosówce

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Ziomek Aleksander Stanisław

Przewodniczący

2

Pietrucha Bernadeta

Zastępca Przewodniczącego

3

Bijoś Marcelina Faustyna

Członek

4

Chmiel Bożena Halina

Członek

5

Lichota Paulina Maria

Członek

6

Abram Mariusz

Członek

7

Przybyło Przemysław Paweł

Członek

8

Rozborski Dawid Mateusz

Członek

9

Bębenek Justyna

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 11 w Racławówce

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Bać Wiesław Jan

Przewodniczący

2

Rzucidło Wojciech Jerzy

Zastępca Przewodniczącego

3

Gubernat Beata Maria

Członek

4

Kot Karol

Członek

5

Pasierb Zuzanna Małgorzata

Członek

6

Pasierb-Czech Anna Karolina

Członek

7

Bębenek Bożena Jadwiga

Członek

8

Wilk Małgorzata

Członek

9

Witek Justyna Zofia

Członek

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w dniu 21 października 2018 r. w obwodzie Nr 12 w Kielanówce

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Fura Łukasz Grzegorz

Przewodniczący

2

Jeżowski Arkadiusz Antoni

Zastępca Przewodniczącego

3

Deka Iwona

Członek

4

Cioch Renata

Członek

5

Kaszuba-Pleban Monika Maria

Członek

6

Trzyna Joanna Maria

Członek

7

Ziemba Agnieszka Anna

Członek

 

««« powrót
Liczba odwiedzin: 707826

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Boguchwała

Realizacja: Ideo